v roku 2009

13-ročnému Mariánovi Jarkovi z Vranova nad Topľou sme prispeli sumou vo výške 100 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Kristínke Tománkovej vo veku 6 rokov zo Skalice sme pomohli sumou 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Silvii a Maroškovi Holubovým zo Slovenskej Kajne sme pomohli sumou 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Súrodencom Lovciovým zo Smoleníc sme prispeli sumou 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

8-ročnému RobkoviFerencovi sme pomohli sumou 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

11-ročnému Matejovi Szabovi z Kremnice, ktorý trpí detskou mozgovou obrnou sme pomohli sumou 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

5-ročnému AlexoviPlánkovi zo Skalice sme uhradili sumu 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

12-ročnej Rybárovej Natálke so svalovým ochorením „metabolická osteopatia“ sme pomohli sumou 65 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

8-ročnej PeťkeVerešpejovej zo Spišskej Novej Vsi sme prispeli sumou 100 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

9-ročnému TimotejkoviStanovčákovi sme pomohli sumou 200 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Veronike Ovšákovej z Čakľova sme pomohli sumou 100 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny.

 

8-ročnému Oliverovi Cuprovi s diagnózou leukémia z Liptovského Mikuláša sme prispeli sumou 100 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

14-ročnej duševne zaostalej Romanke Polhošovej z Huncoviec sme prispeli sumou 160 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Súrodencom Borisovým z Čadce sme pomohli sumou 200 EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Dominikovi Oravcovi z Rimavskej Soboty vo veku 12 rokov sme uhradili liečebný pobyt v zariadení Marína v Kováčovej v hodnote 332 EUR.

 

9-ročnému Michalovi Mokrošovi z Bratislavy sme uhradili mechanický vozík v hodnote 350 EUR.

 

7-ročnému Samkovi Ali z Giraltoviec, trpiacemu detskou mozgovou obrnou sme prispeli sumou 324,03 EUR na ošatenie, stravu a hygienické potreby.

 

16-ročnej mentálne postihnutej Lucke Lovichovej sme uhradili špeciálny matrac na spanie v hodnote 298,75 EUR.

 

5-ročnému Samkovi Maršálkovi s psychomotorickou retardáciou sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 104,08 EUR.

 

Nelke Gavaľovej z Humenného trpiacou detskou mozgovou obrnou sme uhradili jódové kúpele v Číži v hodnote 418,32 EUR.

 

V roku 2009 počas existencie OZ Pomoc deťom v ohrození sme pomohli:

 

5-ročnému TimotejkoviBrincklovi z Prešova sme pomohli TESCO poukážkami v hodnote 300,-- EUR na nákup ošatenia a potravín.

 

18-ročnej Renáte Smieškovej z Kremnice sme pomohli sumou 200,-- EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie, potraviny a školské pomôcky.

 

4-ročnému PaťkoviRoziakovi z Bratislavy s diagnózou leukémia sme pomohli sumou 165,-- EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie, potraviny a školské pomôcky.

 

9-ročnému Lukášovi Kotlárovi z Čakľova sme prispeli sumou 170,-- EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie a potraviny a školské pomôcky.

 

Štyrom súrodencom Koščákovým z Mojmíroviec zo sociálne slabšej rodiny sme pomohli sumou 145,-- EUR vo forme TESCO poukážok na ošatenie, potraviny a školské pomôcky.

 

Špeciálna základná škola internátna Partizánske, ktorá poskytuje základné vzdelanie deťom s mentálnym postihnutím od nás získala príspevok v hodnote 165,97 EUR na školské potreby.

 

DavidkoviReňovi s detskou mozgovou obrnou z Veľkých Kapušian sme uhradili liečebný pobyt v Kováčovej v hodnote 520,52 EUR.

 

9-ročnej Lenke Strnátovej zo sociálne slabšej rodiny z Galanty sme prispeli na úhradu Základnej umeleckej školy vo výške 43,15 EUR.

 

8-ročnému Matejkovi Sontagovi s detskou mozgovou obrnou z Lipian sme uhradili liečebný pobyt vo výške 121,30 EUR.

 

4-ročnému DanielkoviŠugárovi z Nitry sme uhradili sumu 239,-- EUR na nákup detskej autosedačky a špeciálnej zdravotníckej pomôcky v hodnote 198,84 EUR.

 

7-ročnému Lukášovi Crkoňovi sme uhradili liečebný pobyt v Kováčovej v hodnote 325,36 EUR.

 

Janke Šolcovej z Bratislavy, ktorá je ťažko sluchovo aj zdravotne postihnutá sme uhradili hodiny tanca – salsy v hodnote 232,36 EUR.

 

Telesne postihnutému Maťkovi Kováčikovi z Prievidze sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 154,04 EUR.

 

8-ročnému Tiborkovi Bakytovi, ktorý trpí poruchou chromozómov a epileptickými záchvatmi sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 114,04 EUR.

 

17-ročnému Jankovi Masničákovi sme uhradili liečebný pobyt v Turčianskych Tepliciach v hodnote 500 EUR.

 

10-ročnému Marekovi Roštekovi z Ľubochne sme uhradili špeciálnu zdravotnícku pomôcku v celkovej hodnote 127,80 EUR.

 

15-ročnej Natálke Jesenskej z Košíc sme uhradili kúpu mechanického vozíka v hodnote 500 EUR.

 

11-ročnej Ninke Macákovej z Beluše sme uhradili nákup špeciálne upraveného kočíka v celkovej hodnote 500 EUR.

 

5-ročnej Šimunovej Anne s detskou mozgovou obrnou sme uhradili kúpu špeciálneho mechanického vozíka v hodnote 750 EUR.

 

8-ročnému Maťkovi Kováčikovi z Prievidze, ktorý trpí detskou mozgovou obrnou sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 117,67 EUR.

 

8-ročnému Tiborkovi Bakytovi, ktorý trpí poruchou chromozómov a epileptickými záchvatmi sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 117,67 EUR.

 

6-ročnej Janíčkovej Kataríne z Košíc s detskou mozgovou obrnou sme uhradili špeciálny mechanický vozík v hodnote 663,90 EUR.

 

13-ročnému ChristianoviKunovskému s diagnózou autizmu sme uhradili okuliare v hodnote 142 EUR.

 

Janke Korkovej zo Spišskej Novej Vsi sme pomohli sumou 250 EUR na ošatenie, potraviny a školské pomôcky.

 

8-ročnému hluchonemému RobkoviFerencovi z Topoľovky sme uhradili nábytok do detskej izby v hodnote 399,99 EUR.

 

Matejovi Štrbovi z Banskej Bystrice sme prispeli sumou 700,-- EUR na liečebný pobyt v Kováčovej.

 

7-ročnému Targošovi Deniskovi s diagnózou detská mozgová obrna sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 114,04 EUR.

 

7-ročnému Romankovi Hatnančíkovi s detskou mozgovou obrnou sme uhradili liečebný pobyt v Dunajskej Lužnej v hodnote 114,04 EUR.

 

19-ročnej Švecovej Zuzane zo Zvolena sme uhradili liečebný pobyt v Tatranskej Kotline v hodnote 183,89 EUR.